Technické preukazy

Program Technické preukazy slúži na spracovanie údajov z nového technického preukazu. Tento praktický a na obsluhu nenáročný program Vám umožní prevziať a zobraziť na monitore všetky údaje z technického preukazu. Všetky načítané údaje sa automaticky spracujú a ukladajú do databázy, v ktorej je možné vyhľadávať podľa VIN, EČV alebo priezviska majiteľa vozidla, alebo jednoducho listovať v zozname uložených klientov. Načítané údaje je možné tiež kedykoľvek vytlačiť.

Inštalácia je jednoduchá aj pre neskúseného používateľa, po uhradení faktúry je možné program stiahnuť priamo z našej internetovej stránky. Taktiež je možné požiadať aj o bezplatnú inštaláciu dodávateľom programu.

Program je možné zakúpiť samostatne alebo ako balíček aj s čítačkou čipových kariet. Čítačka čipových kariet je nevyhnutnou technickou podmienkou pre načítanie údajov z nových technických preukazov. Pokiaľ čítačku čipových kariet už vlastníte, náš program komunikuje s čítačkami akejkoľvek značky a typu. Zakúpenie čítačky čipových kariet nie je podmienkou pre zakúpenie samotného programu.

Technické preukazy
150 €
Jednorázový poplatok
Samostatný program

Ukážky z programu Technické preukazy