Evidencia technických preukazov


Predstavujeme Vám produkt našej firmy – program „PROVAX – TP“ na spracovanie údajov z nového technického preukazu. Tento praktický, pre autoservisy a autodielne veľmi šikovný pomocník je na obsluhu nenáročný program, ktorý Vám umožní prevziať, uložiť a zobraziť všetky údaje z technického preukazu.
Všetky načítané údaje sa automaticky spracujú a ukladajú do databázy, v ktorej je možné vyhľadávať podľa VIN, EČV alebo priezviska majiteľa vozidla, alebo jednoducho listovať v zozname uložených klientov. Načítané údaje je možné tiež kedykoľvek vytlačiť.
Inštalácia je jednoduchá aj pre neskúseného používateľa, po uhradení faktúry je možné program stiahnuť priamo z našej internetovej stránky. Taktiež je možné požiadať aj o bezplatnú inštaláciu dodávateľom programu.

Program „PROVAX – TP“ je možné zakúpiť samostatne alebo ako balíček aj s čítačkou čipových kariet. Čítačka čipových kariet je nevyhnutnou technickou podmienkou pre načítanie údajov z nových technických preukazov.

Pokiaľ čítačku čipových kariet už vlastníte, náš program komunikuje s čítačkami akejkoľvek značky a typu. Zakúpenie čítačky čipových kariet nie je podmienkou pre zakúpenie samotného programu „PROVAX – TP“.